Вівторок, 16 липня 2024 року

ГП «Днепр-Западный Донбасс» обесточен по требованию дочернего предприятия КП «Луцкводоканал»

Города Западного Донбасса сегодня вновь остались без воды. Об этом сообщал наш сайт.

ДТЭК_2

Пресс-служба ДТЕК Днепровские электросети дала нашей редакции комментарий сложившейся ситуации.
- 30 серпня за заявкою постачальника ДП "Евода Трейд" КП "Луцькводоканал" обмежено електропостачання державного підприємства «Дніпро-Західний Донбас». Постачальник називає передумовою відключення порушення п. 7.5.2 Правил роздрібного ринку електричної енергії - наявність заборгованості за спожиту електроенергію.
Оператор системи розподілу зобов’язаний виконати заявку постачальника на відключення споживача згідно Закону України «Про ринок електричної енергії» та Кодексу систем розподілу. Це є таким же обов’язком оператора системи розподілу, як і подача електроенергії та обслуговування ліній електропередачі. Невиконання цього Закону тягне за собою адміністративну відповідальність з боку оператора системи розподілу.
ДТЕК Дніпровські електромережі спрямував споживачу повідомлення про заплановане обмеження електроенергії за заявкою постачальника електроенергії 18.08.2021 – не менше ніж за 5 робочих днів, як передбачає Кодекс систем розподілу.
Обмеження подачі електроенергії до електроустановок підприємства ставить під загрозу стабільне водопостачання у чотирьох містах області – Павлограді, Синельниковому, Першотравенську, Тернівці та десятках сусідніх населених пунктів.
Відновлення електропостачання буде можливе після врегулювання відносин ДП «Дніпро-Західний Донбас» з постачальником електроенергії ДП "Евода Трейд" КП "Луцькводоканал" та після отримання ДТЕК Дніпровські електромережі відповідної заявки на відновлення подачі електроенергії споживачу.
ДТЕК Дніпровські електромережі висловлює занепокоєння ситуацією, що склалася та закликає ДП «Дніпро-Західний Донбас» влагодити проблеми з постачальником для уникнення відключення електропостачання.

Метки: «ДТЭК Днепровские электросети».

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.