Готуємось до 1 Вересня: у дніпровських школах на повну тривають капремонти

У Дніпрі продовжуються капремонти у міських школах. Наразі оновлення тривають у 78-й та 119-й. В останній учні вже з першого вересня займатимуться в оновленій спортивній залі. Окрім неї, повністю зроблять тренерську, роздягальні, туалети та підсобні приміщення. Капремонтів спортзали не було понад двадцять років.

_MG_1221

«У залі було дуже холодно, тому ми іноді переводили малечу (1-4 класи) до холу. А без доброї зали ми не можемо, бо фізкультура – це один з предметів», – підкреслила в. о. директора школи № 119 Ольга Чорна.

«Також ми оновили й комунікації: водопостачання, водовідведення, вентиляцію та опалення», – розповів в. о. начальника відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олександр Аджимян.

_MG_1246

А у школі № 78, що на Тополі, з 1 червня розпочнуть капремонт їдальні. А серед уже зробленого – оновили туалети. «Як банально це не звучало б, але дитина прийшла та розповіла, що шкільний туалет – як у торговельному центрі (інфрачервона сушарка для рук, умивальники, унітази)», – каже мама учениці Олена Кінаш. Вона у захваті і від майбутнього ремонту їдальні.

«Капітально їдальню не ремонтували. Як у 80-му році відчинила школа двері, так вона 40 років і працює. А харчуватися діти повинні за сучасними стандартами. Тому завдяки департаменту гумполітики з 1 вересня школярі зможуть насолоджуватися стильним ремонтом», – додав директор школи № 78 Ігор Молодцов.

Усього у Дніпрі наразі проводять капітальні ремонти у 16 школах. У більшості навчальних закладів завершать роботи до першого вересня.

_MG_1242