Готовність до національного спротиву: у Дніпрі затвердили програму щодо сприяння територіальній обороні міста

Дніпровські депутати під час засідання 16-ї сесії міської ради затвердили програму щодо сприяння територіальній обороні міста Дніпра на 2022–2026 роки. Серед основних завдань – сприяння забезпеченню готовності містян до національного спротиву, налагодженню взаємодії між силами тероборони та безпеки міста з виконавчими органами, комунальними підприємствами, закладами та установами міської ради, громадськими та добровольчими формуваннями. За п’ять років на реалізацію програми у міському бюджеті заплановано 140 млн грн.

photo_2022-02-23_10-19-42

Нагадаємо, раніше міський голова Борис Філатов своїм розпорядженням утворив комітет сприяння територіальній обороні міста, а також повідомив про створення міського центру територіальної оборони. Планується, що комплекс буде для розміщення, управління, рекрутингу, підготовки військовослужбовців сил територіальної оборони, військово-спортивного та патріотичного виховання молоді.
Також на території центру планують облаштувати полігон для вогневої, тактичної, інженерної, медичної підготовки, практичної та снайперської стрільби.