Головний Палац культури Новомосковська повернули у власність громади міста

Кабінет міністрів України своїм розпорядженням припинив приватизацію Палацу культури «Металург» у Новомосковську і передав його у власність територіальної громади міста. Цією радісною новиною поділився у Фейсбук міський голова Сергій Резнік.
Новина справді значуща для мешканців Новомосковська, оскільки у цьому закладі культури працюють десятки різноманітних гуртків, навчаються та тренуються сотні дітлахів і дорослих. Втрата такого культурного осередка була б справжньою катастрофою для містян.

ДК Металлург
- Вирішення цього питання було по-справжньому справою принципу і, звісно ж, не тільки. ПК "Металургів" завжди відігравав значущу роль у культурному та соціальному житті міста. Особливе значення цей заклад набув із початком повномасштабної війни.

Окрім цього, хотів би додати, що ще до остаточно повернення ПК, ми плідно попрацювали над покращенням його матеріально-технічної бази, і сьогодні палац є справжнім осередком життя громади, - написав мер.
Наш сайт неодноразово висвітлював долю ПК «Металург». Нагадаємо, що довгі роки їм опікувалась компанія Інтерпайп, але внаслідок скрутної фінансової ситуації відмовилась від подовження оренди. Палац попав до Фонду держмайна, як об’єкт приватизації. Містяни боролись за нього довгі роки. Збирали підписи під петиціями.
І ось нарешті питання вирішилось.

Метки: Новомосковск, ПК Металург