Год Быка: юный ученый из Днепропетровщины привлек внимание научного сообщества к речке Бык

В Киеве состоялось подведение итогов участия в научно-образовательном проекте «Учителя и ученики исследуют явление цветения водоемов в Украине». Проект был организован Национальным эколого-натуралистическим центром учащейся молодежи и Институтом гидробиологии НАН. Диплом за второе место получил ученик Петропавловской школы Назар Чудаев. На сайте petropavlivka.city об этом сообщается следующее.

- В рамках проєкту було підготовлено 22 науково-дослідні роботи з Вінницької, Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Луганської, Одеської, Полтавської, Херсонської, Черкаської, Чернівецької та Чернігівської областей.

Серед цих робіт була і робота учня 10-А класу Петропавлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 з професійним навчанням Назара Чудаєва, який під керівництвом вчителя біології Оксани Рябоконь досліджував явище цвітіння в річці Бик. Окрім наукової роботи, Назар визначив збудника цвітіння та наніс місце дослідження на інтерактивну карту, створив 3-хвилинний відеоролик на Youtube-каналі з метою популяризації результатів та підвищення громадської свідомості щодо наслідків недбалого ставлення до водних ресурсів країни.

назар

Робота Назара Чудаєва була відзначена, як одна з кращих та підготовлена на високому рівні. За результатами роботи Назар нагороджений дипломом за ІІ місце. Ми щиро вітаємо його з таким високим досягненням та впевнені, шо це тільки початок нових відкриттів!

Метки: Назар Чудаев, экология