Геннадій Корбан: «Дніпропетровщина продовжує укріплювати обороноздатність»

Ситуація на Дніпропетровщині залишається стабільною. Рубежі оборони постійно укріплюються, а ще триває робота над посиленням протиповітряної оборони — щоб уникнути можливості потрапляння ракетних ударів. Про це керівник Центру тероборони Дніпра Геннадій Корбан повідомив в ефірі телемарафону на каналі «ДніпроTV» 20 травня.

IMG_9916

Він зауважив, що нині особливу увагу приділено захисту мостів, залізничних станцій і комунікацій, які, як показує досвід, є основними цілями окупантів: «Нині збільшилася кількість засобів протиповітряної оборони. Крім цього, було застосовано певний інтелектуальний досвід різних фахівців — фізиків, радіотехніків та інших. І ми продовжуємо працювати над цим, щоб у наших військових, які дбають про протиповітряну оборону, було більше можливостей своєчасного реагування». Геннадій Корбан додав, що протягом останніх тижнів було збито низку ворожих безпілотників.

IMG_9908

Водночас, коментуючи ситуацію у Дніпрі, керівник Центру тероборони зазначив, що в місті також все спокійно: «Злочинність на достатньо низькому рівні. У поліції теж висока статистика розкриття злочинів. Голова військової адміністрації Валентин Резніченко проводить з цього приводу наради. Ми проти того, аби люди ходили містом зі зброєю, адже Дніпро по суті веде мирне життя. Ми намагаємося зробити все, аби в місті не відчувалася війна».

 

Метки: Корбан