Фронтмен гурту СКАЙ приїде на Дніпропетровщину з велотуром та дасть безкоштовний концерт

Фронтмен гурту СКАЙ Олег Собчук вирушив у веломарафон через всю країну. Він здолає понад 2 тис км зі Сходу на Захід. 15 червня завітає до Дніпра. Ввечері дасть концерт на Фестивальному причалі, а вже наступного дня вирушить до Кривого Рогу. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Дніпропетровської ОДА.

ава

«Цей велотур – без політики. Його ідея – популяризація здорового способу життя. Олег сам не має шкідливих звичок, він дуже активний. На такий підхід хоче надихнути й інших. Тим паче, в часи пандемії», – розповів один з організаторів туру Юрій Тира.

Велотур під назвою «НЕзалежний» стартував з Мілового Луганської області. Дистанцію Олег Собчук долає разом з другом. У дорозі вони проведуть майже місяць. Проїдуть 2151 кілометр, відвідають майже 20 міст. Там зустрічатимуться з прихильниками. Зокрема, влаштують концерти для військових.

3

«У містах до велотуру приєднуються велосипедисти, підтримують. Це дуже приємно», – додав Юрій Тира.

За графіком, 15 червня велотур дістанеться Дніпра. О 19:00 на Фестивальному причалі запланували концерт. Вже наступного дня артист вирушить далі – до Кривого Рогу. Потім попрямує до Кропивницького та Києва. Фінішує у найзахіднішому місті України – Чоп.

2

Метки: велотур, гурт СКАЙ