Фонд “Відродження регіону” продовжує допомагати вимушеним переселенцям у Дніпрі

Благодійний фонд “Відродження регіону” за ініціативи народного депутата України Дмитра Кисилевського передав до Центру гуманітарної допомоги для жінок та дітей переселенців посуд, продукти тривалого зберігання та засоби гігієни.

IMG_20220510_114628

Щодня Центр приймає понад 300 родин, які були вимушені покинути свої оселі через війну. Серед них - Яна із доньками. Вона мешкала під Харковом, евакуюватись вдалося лише коли територію почали визволяти українські військові: “Ми просиділи два місяці з дітьми в погребі, дім повністю розбомбили. Але нічого, головне, що вибрались і тепер у нас все буде добре”, - каже Яна.
Для родини Яни, як і тисяч інших, Центру гуманітарної допомоги для жінок та дітей переселенців надає продукти, а також звичайні речі, необхідні на новому місці. Серед затребуваних предметів побуту - посуд для приготування їжі. Тому фонд “Відродження регіону” разом із компанією Інтерпайп доправили до центру емальовані каструлі, миски і кружки.

IMG_20220510_112332

“Люди, які евакуюються, приїздять з бомбосховищ, ховаючись від бомбардувань, зазвичай потребують всього. При собі вони у кращому випадку мають лише невелику кількість речей та документи”, - розповідає координаторка центру Анна Браткова.

Також до волонтерського центру доставили продукти тривалого зберігання, воду та засоби особистої гігієни. Організував передачу гуманітарного вантажу народний депутат України Дмитро Кисилевський.

1

“Ми знаємо, що в Дніпрі знаходяться 88 тисяч тільки офіційно зареєстрованих переселенців, і всі вони потребують допомоги. В українців є така хороша риса: коли настає скрута, ми об’єднуємося і допомагаємо один одному. Я також долучений до волонтерського руху: доправляю вантажі із гуманітарною допомогою із західноукраїнського хабу сюди, до Дніпра. А вже тут передаємо допомогу тим центрам, що безпосередньо працюють з переселенцями”, - розповідає Дмитро Кисилевський.

Untitled-1 copy22

Європейську гуманітарну допомогу, доставлену із заходу України, вже отримали волонтерські центри на вул.Калиновій, в Придніпровську, Ігрені, Одинківці, Рибальському та Чаплях. Робота у цьому напрямку триває.

IMG_20220510_112235

 

Метки: Дмитро Кисилевський, Фонд “Відродження регіону”