Фильм днепровского режиссёра про украинского «Ника Вуйчича» завоевывает Европу

Документальная короткометражная лента о парне с инвалидностью Антоне Дубишине «Звезда для Антона» днепровского режиссера Екатерины Стрельченко продолжает успешно путешествовать по Европе. Ведь история «украинского Ника Вуйчича», обычного парня, который, несмотря на генетическое заболевание, будучи прикованным к инвалидному креслу, сам стал волонтером и мотиватором, выпустил три сборника стихов, а сейчас пишет книгу-исповедь о своей жизни - действительно, цепляет за живое.
Об этом сообщает Dnipro Film Commission 

78287920_169446531118537_5048964979659636736_o

«Про перипетії цієї дивовижної історії на подальші плани фільму пані Катерина поділилася на своїй сторінці у Фейсбук.
«Приємно, що короткометражний документальний фільм про чудового сильного українця Антон Дубишин, який ми зняли власними силами (без фінансування) приймає участь і перемагає на міжнародних кінофестивалях. Отже, Антошка, не дивлячись на те, що ДержКіно України не підтримало проект «Чутливий. Особливий», твоя історія продовжує подорожувати Європою.

На сьогодні в «Зірки для Антона» вже є:
• III місце на Kyiv International Short Film Festival
• II місце на Міжнародному кінофестивалі «Світло»
• Перемога на фестивалі короткометражного кіно «Громадський проектор» в номінації «Кращий документальний фільм».

Стрічка також брала участь в італійському кінофестивалі Montecatini International Short Film Festival, угорському Faludi International Film Festival, а от ще одна свіжа приємна новина – нас запрошують на Мюнхенський Bunter Hund International Short Film Festival Munich.

Тому навесні збираємось у Німеччину)», - отмечается в сообщении.

Ранее мы писали  о том, что фильм «Музи Дніпра» днепровского Телетеатра взял I-е место на Международном фестивале в Одессе.

Метки: Антон Дубишин, украинский Ник Вуйчич, фильм «Звезда для Антона»