«Філатов зробив для наших дітей найкращі умови», — дніпряни із захопленням розповідають про оновлення спортивної інфраструктури міста

Мешканці Дніпра радо відзначають якісні зміни в спортивній інфраструктурі міста. Кажуть, що протягом останніх років насправді якісно опікуються цим питанням — щоб діти та молодь мали всі можливості для розвитку спортивних талантів і головне — розуміли важливість здорового способу життя. Важливим тут є облаштування спортивних і тренажерних майданчиків, а також міні полів у кожному мікрорайоні. Люди в місті переконані - Дніпро будується з любов‘ю.

_MG_0848

Мультифункціональне спортивне поле по вул. Софії Ковалевської 63,65 — одне з сотень, які облаштували за останні роки. Тут діти та молодь можуть грати в футбол і в баскетбол — адже майданчик обладнаний усім необхідним. «Нас чують, дослухаються до наших прохань. Ми хотіли, щоб із нашим пустирем тут щось зробили хороше. І от — нам влаштували таке чудове поле. Дітям є де грати. І вони тут у безпеці», — захоплено розповідає мати двох юних футболістів Ксенія.
Самі спортсмени теж задоволені новим міні полем. Тринадцятирічний Тимур мешкає в сусідньому будинку та з шести років захоплюється грою у футбол. Хлопець переконаний, що грати тепер буде зручно: «Це хороше поле. М‘яч не вилітатиме. Раніше взагалі не було таких полів. Це дуже добре, що їх почали будувати, що про нас почали турбуватися».

_MG_0927

Його колега по полю Даниїл також радіє змінам у своєму дворі. «Поле хороше, спасибі тим, хто побудував його. Раніше грали на поганому полі», — задоволено відзначає юний футболіст.

«Дякуємо Борису Альбертовичу. Син грає тут, діти грають. Усі задоволені», — додає місцевий мешканець Юрій Самарський.
Підрядник будівництва розповідає, що для зведення майданчику використали більшість матеріалів саме вітчизняного виробництва, а кольори та стиль погоджували з головою тутешнього ОСББ. «Ми раді, що в цьому місті ми маємо змогу будувати якомога більше таких полів. Щоб діти могли грати та розвиватися», — наголошує підрядник.

_MG_0886

Продовжувати розвиток спортивної інфраструктури в Дніпрі не припиняли навіть в умовах карантину.
«Якщо зробити ретроспективу, то протягом останніх років міська влада розмістила на території міста 759 тренажерних, воркаут і дитячих майданчиків, а також футбольних і баскетбольних полів. Ми чимало зробили для якісної зміни спортивної інфраструктури. Не говорячи вже про такі масштабні проєкти, як стадіон ім. Петра Лайка та комплексний ремонт дитячої спортивної школи №3», — зазначив мер Дніпра Борис Філатов. Він також закликав містян берегти такі спортивні локації та загалом дбайливо ставитися до міського майна, адже воно належить насамперед їм самим.

_MG_0894 _MG_0902 _MG_1026
лого-гум