Філатов закликав містян не публікувати світлини та дані про обстріли у соцмережах і розповів про ситуацію з дистанційним навчанням та евакуацією

Зранку 11 березня російські війська нанесли ракетний удар по Дніпру, однак жодного проникнення окупантів на територію області немає. Регіон повністю під контролем ЗСУ та забезпечений всім необхідним. На цьому під час спільного брифінгу 11 березня наголосили голова Дніпропетровської облради, заступник керівника ради оборони області Микола Лукашук та мер Дніпра Борис Філатов. Нині ДСНС завершує ліквідацію наслідків загоряння у районі, куди влучили ракети. Також вибуховою хвилею у сусідніх будинках вибило вікна.

«Я вже дав розпорядження департаменту ЖКГ про облаштування цих будинків, адже на вулиці дуже холодно. Це зроблять протягом дня», — сказав Борис Філатов.

IMG_7510

 

Він також звернувся до містян з проханням не розповсюджувати детальну інформацію про обстріли у соцмережах, адже це допомагає російським корегувальникам вогню.

«У нас йде війна. Я розумію, що для багатьох людей ранкові події — це шок. Та не треба викладати світлини та інформацію у соцмережах. Інформуйте сусідів, але не публікуйте цього в мережі».

Коментуючи евакуацію із залізничного вокзалу, мер Дніпра зазначив, що на сьогодні заплановано три потяги — до міста Хелм (Польща), а також до Чопа і Трускавця. За потреби додатковий потяг запланований до Львова. Загалом за час війни через дніпровський залізничний вокзал виїхали понад 135 тис. людей. Філатов також додав, що переселенці, які мають дітей шкільного віку, можуть звернутися до контакт-центру, аби долучити їх до дистанційного навчання. Телефони: (099) 500 71 17 (097) 500 71 17.

Водночас, за словами Миколи Лукашука, військова адміністрація, силовики, правоохоронці, територіальна оборона працюють у координації та цілодобово стежать за ситуацією в регіоні.

IMG_7509

Метки: Борис Филатов