Філатов: «Дніпро та область є одним із ключових центрів, на якому нині тримається економіка країни» (відео)

Дніпро забезпечений ліками, продуктами та всіма необхідними реагентами, зокрема й хлором.

«Я у постійній координації з цього приводу з мерами інших міст та обласними військовими адміністраціями, а також з нашими іноземними партнерами», – сказав мер Дніпра Борис Філатов в ефірі телемарафону на каналі «ДніпроTV» 15 квітня.

IMG_8699

Водночас країні потрібен надійний економічний фронт, тож промислові підприємства, сфера обслуговування повинні працювати стабільно, переконаний Філатов. Дніпро та область він назвав одним із ключових центрів, на якому нині тримається економіка України.

Також Дніпро залишається гуманітарним хабом, куди приїжджають люди з гарячих точок. Тут їм надають тимчасовий прихисток, необхідні речі, допомагають з відновленням документів і отриманням соцвиплат. Водночас, за словами мера, місто та область загалом зібрали близько 190 тис. наборів з харчами, ліками та засобами гігієни, аби передати їх до деокупованих регіонів і міст, де росія веде активні бойові дії.
Філатов також зауважив, що нині по всій країні йде масова дерусифікація. Тож на найближчій сесії міськради буде ухвалено рішення про перейменування близько двох десятків вулиць, назви яких пов’язані з країною-агресором рф.