Фермер из Межевского района регулярно отправляет яблоки в зону ООС

«Яблоки с привкусом доброты», - так называют продукцию фермерского хозяйства «Живоносне джерело» Межевского района. Это потому, что его руководитель Петр Ляхович регулярно отправляет свою продукцию в зону ООС.
Об этом сообщает Межівський меридіан 

сад

«Смак яблук фермерського господарства «Живоносне джерело» добре знають жителі не тільки Межівського району, а й далеко за його межами. Географію ринку збуту продукції саду сьогодні важко окреслити навіть самому голові господарства Петру Васильовичу Ляховичу.

Але й то, мабуть, не так важливо . Головне - яблуко якісне, чисте і надзвичайно смачне. А тому й користується великим попитом.
Вже традицією є, коли червонощокі вітамінні гостинці до Дня Святого Миколая чи на Новий рік отримують вихованці дитячих садочків та шкіл Володимирівки, Демуриного, Богданівки і не тільки.

А ще – їх смак добре знають на передовій наші захисники… Петро Васильович систематично відправляє соковиті плоди разом з волонтерами в зону проведення Операції об’єднаних сил. Вважає, що це найменше, що він може зробити для тих, хто відстоює нашу незалежність. Ці яблука – з присмаком доброти…

На 40 гектарах саду, що розташований у затишній місцевості поблизу села Миколаївка сьогодні вирощується понад 20 сортів яблук, а ще груші, абрикоси, сливи, персики і навіть черешні.

сад-000

сад-2 сад-3 сад-4 сад-88

Ранее мы писали  о том, что волонтеры из Днепра доставили на передовую генераторы.

Метки: «Живоносне джерело», зона ООС, Межевское, фермер Петр Ляхович, фрукты, яблоки