Евросоюз обратил внимание на последствия борьбы с парковками в Днепре

25395835_1751245914947941_4800671868770061609_n

14 декабря в Днепре активисту общественных организаций Громадський Контроль и ЗОВ Геннадию Кириченко неизвестные сожгли машину.
Представители ГО связывают этот инцидент с активной борьбой Геннадия против строительства автостоянки для маршруток и большегрузных автомобилей рядом с жилыми домами на ж/м Тополь. В ходе этой борьбы активист получал угрозы и обращался по их поводу в полицию. Тем не менее, дошло до уничтожения личного имущества.

Теперь в процесс вмешался … Европейский Союз. Представительство ЕС в Украине распространило заявление, в котором в частности сказано:
«Ми рішуче засуджуємо напад на майно антикорупційного активіста Дніпра та експерта організації "Громадянський контроль" пана Геннадія Кириченка, який, вірогідно, пов'язаний з його професійною діяльністю.

Ми очікуємо, що правоохоронні органи забезпечать виявлення винуватців, їх притягнення до відповідальності та встановлення міри покарання відповідно до українських законів.

Ми також сподіваємося, що українська влада вживатиме необхідних заходів для запобігання будь-яких майбутніх нападів на представників громадянського суспільства, які продовжують виконувати важливу роботу у боротьбі з корупцією та сприяють реформам на місцевому рівні»..

письмо ЕС

Метки: Евросоюз, парковки