Скоро, уже на подъездах к городу: Днепру обещают комфортабельные европейские автобусы

Днепр готовиться принять автобусы, которые из Европы доставит новый перевозчик ООО «ДнепроБас». Договоренность о замене маршруток на большие комфортабельные автобусы была достигнута в августе нынешнего года. Об этом сообщает ТОВ "ДніпроБас" 

авто

«ТОВ «ДніпроБас» - це новий пасажирський перевізник у Дніпрі , який функціонуватиме за європейською системою маршрутних перевезень.

У серпні 2019 року заступником мера Лисенком Михайлом Олександровичем до перевізників було поставлене завдання: «Зміна маршруток на великі й комфортабельні автобуси» .

Щоб задовольнити потреби населення , ТОВ «ДніпроБас» розпочав свою роботу саме з автобусів-мрії . Та й у свої подальшій роботі координується принципами: надійність, комфортність, безпека, відкритий діалог з громадою.

Місяці роботи, складання договорів, перемовини, пошук надійних автобусів, підготовка їх до виходу на лінію, транспортування з Європи, будівництво нової та класної команди... й ще багато іншого.

Яких зусиль це не коштувало й скільки часу та ресурсів не потребувало, нова ера маршрутних перевезень вже незабаром.
Нововведень не треба довго чекати, саме зараз автобуси ТОВ «Дніпробас» вже на під'їздах до міста Дніпра. Команда професіоналів-водіїв подолала нелегкий шлях з Європи, з метою розпочати обслуговування пасажирських перевезень у місті Дніпро.

У свою чергу дякуємо команді професіоналів-водіїв , які зробили великий внесок у розбудові пасажирських перевезень мiста Дніпро!», - отмечается в сообщении.

Ранее мы писали  о том, что вместо маршруток по Днепру вскоре поедут комфортабельные автобусы.

Метки: ДніпроБас, новые автобусы