Ешь ананасы: десантников из “25-ки” отныне будут кормить вкусно и досыта

От питания солдата зависит его здоровье, и, следовательно, боевой дух. Журналисты неоднократно били тревогу, что рацион наших защитников скудный и невкусный. К счастью, ситуация кардинально меняется. Так, мы уже писали о том, что в лучшую сторону наладилась система питания в 17-й криворожской танковой бригаде.

И вот очередь дошла до легендарной "25-ки". На официальной страничке бригады сообщается о том, что теперь служивые едят качественную и вкусную пищу.

- Ананаси, банани, червона риба, йогурти, оливки…і це далеко не весь список продуктів на столах десантників. 25 окрема повітрянодесантна Дніпропетровська бригада також перейшла на нову систему харчування за Каталогом.
Чиста простора їдальня, білосніжний посуд, усміхнені кухарі. Які, доречі, окрім цивільної спеціалізованої освіти, пройшли фахове навчання військових кухарів у с. Старичи Яворівського району та кожного дня відшліфовують свій професіоналізм готуючи найсмачніші страви згідного нового каталогу харчування.
- Наша військова частина відчула на собі модернізацію Збройних Сил України. На разі, відчутне покращення у системі харчування: різноманітність продуктів, новітнє обладнання, зокрема пароконвектомат, завдяки якому не тільки зменшується час приготування, а покращується смак страви, суттєво збільшується вихід готової м’ясної страви у зв’язку із інноваційною тепловою обробкою. Меню ж десантників складається дотриманням добової калорійності(3500-6000) та денної грошової норми, встановленої договором(78,90 гр) з урахуванням надбавки ДШВ, під суворим контролем з боку медичної та продовольчої служб, і обов’язково затверджується командиром частини та його заступником з тилового забезпечення. Підвіз продуктів відбувається згідно встановленого графіку з дотриманням усіх норм та правил транспортування і зберігання харчів. Важливо зазначити, що нова система харчування діє не лише в пункті постійної дислокації, а й під час виїзних навчань та у районах проведення Операції Об’єднаних Сил. І найголовніший аспект впровадження реформи харчування, що кожен з військовослужбовців отримує не лише потрібну кількість калорій, підчас харчування, але й справжнє задоволення, - говорит начальник продовольственной службы, старший лейтенант Константин Свиридов.

125 129 130 1209

111

Метки: воинская часть, питание