Експертна комісія затвердила 395 проєктів, поданих мешканцями Дніпра на «Бюджет участі»

25 серппня в Дніпровській міській раді відбулося перше засідання експертної комісії в рамках упровадження V етапу партиципаторного бюджетування. Її члени розглянули 410 проєктів, які громадяни подали на «Бюджет участі». За підсумками засідання комісія ухвалила 395 проєктів, 6 - відправила на доопрацювання, а 9 – остаточно відхилила.

IMG_6258

«Цього року ми отримали більше ініціатив у порівнянні з попередніми етапами. Усього мешканцями міста було подано 543 проєкти від 313 авторів на загальну суму майже 189 млн грн. Десять з цих проектів відразу не пройшли попередню модерацію як такі, що не можуть бути реалізовані в рамках чинного законодавства. Всі інші отримали позитивні чи негативні оцінки. Хочу зазначити, що це перше засідання експертної комісії на п’ятому етапі. Ще декілька проведемо після того, як буде зібрано експертні оцінки від виконавчих органів міської ради за напрямками діяльності»,- розповіла директорка департаменту інноваційного розвитку Юлія Павлюк.

Ті проєкти, які затвердять у переліку позитивно оцінених, будуть виставлені на голосування з 16 вересня. Останнє триватиме до 6 жовтня на платформі «Бюджет участі» - https://adm.dniprorada.gov.ua/. У наступному році проєкти, які отримають найбільше голосів від мешканців Дніпра, буде реалізовано. На це в бюджеті міста передбачено 31 млн грн.

IMG_6259 IMG_6266 IMG_6268

Метки: «Бюджет участі»