Причина установлена: с сегодняшнего дня начинаются работы по укреплению просевшего общежития

Специалисты Приднепровской государственной академии строительства и архитектуры предоставили комиссии по вопросам техногенной и экологической безопасности городского совета выводы экспертизы, которую они проводили в общежитии № 2 НТУ «Днепровская политехника». Об этом нашему сайту сообщила пресс-служба горсовета.

-Спеціалісти вважають, що аварійна ситуація сталася через потрапляння поверхневих вод (зливи 5 та 6 жовтня) під фундамент гуртожитку. Таким чином вода вимила ґрунт, і будівля почала просідати. Ніхто з експертів не може зараз точно сказати, скільки років відбувалося підмивання ґрунту під фундаментом гуртожитку. Така географія цієї місцевості. Але наразі будь-які отвори по периметру будівлі заасфальтовані, тож ситуація з нею стабільна, – убежден заммэра Александр Шикуленко. - У висновках, які надали фахівці комісії, сказано, що транспорт кварталом, де розташована будівля гуртожитку, можна пускати лише після її підсилення. Усі матеріали вже закуплені, роботи розпочнуться завтра. Після цього ми зможемо дозволити рух транспорту

- Спеціалісти Придніпровської державної академії будівництва та архітектури також в рамках експертизи розробили проєкт підсилення аварійних конструкцій будівлі гуртожитку. Як зазначив Олександр Шикуленко, ці роботи розпочнуться вже 29 жовтня. Вони триватимуть 7-10 днів, - говорится в сообщении пресс-службы.

 

комиссия шикуленко

Метки: просадка здания