Екскурсія в Музеї історії Дніпра для слухачів «Університету третього віку»

15 вересня для слухачів «Університету третього віку» влаштували екскурсію в Музей історії Дніпра. Це перший захід спеціальної освітницької програми соціального проєкту з вивчення історії міста. Вже з жовтня такі екскурсії проходитимуть декілька разів на тиждень. Для учасників «Університету третього віку» вони безкоштовні, повідомила провідна спеціалістка управління з питань розвитку соціального захисту населення департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики ДМР Вікторія Дерець.

_MG_1359

«Сьогодні тут на екскурсії 13 учасників. Групи формуються згідно з карантинними обмеженнями. Взагалі в «Університеті третього віку» чимало культурних програм. Ми пропонуємо нашим слухачам відвідувати філармонію, театри тощо. Наші слухачі дуже хотіли познайомитися ближче з історією Дніпра, тож ми організували такі екскурсії», – зазначила Вікторя Дерець.

_MG_1343

Анна Бут прийшла на екскурсію. Каже, що її мрія здійснилася: «Я дуже цікавлюся архітектурою, історією. Коли дізналася, що у Будинку губернатора з’явився такий музей, дуже хотіла потрапити. Цікаві експозиції, я би ходила та й годинами роздивлялася».

Записатися до університету можна, завітавши до офісу за адресою: вул. Стракозацька, 40-Б. При собі необхідно мати паспорт і пенсійне посвідчення. Телефон для довідок: (056) 778-03-44.

_MG_1341