Экс-прокурор из Днепра предстанет перед судом за взятку

В суд направлено обвинительное заключение в отношении бывшего прокурора местной прокуратуры Днепра. Он обвиняется в получении взятки. Государственное бюро расследований об этом сообщает следующее.

суд
- Досудовим розслідуванням встановлено, що прокурор вимагав та одержав від місцевої мешканки неправомірну вигоду у сумі 7 000 доларів США. За гроші правоохоронець обіцяв посприяти у закритті кримінального провадження за фактом зберігання наркотичних речовин, де фігурувала жінка.
У разі відмови прокурор погрожував скерувати до суду обвинувальний акт відносно неї.
23 квітня 2020 року слідчі ДБР затримали прокурора в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України після одержання неправомірної вигоди.
У разі доведення вини обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з конфіскацією майна.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві. Процесуальне керівництво – прокуратура Полтавської області. Оперативний супровід – Управління СБУ в Дніпропетровській області.

Метки: взятка, суд, экс-прокурор