Экс-чиновника ВСУ из Днепра будут судить за многомиллионные убытки при строительстве казарм

Следователи направили в суд обвинение в отношении бывшего начальника Восточного территориального квартирно-эксплуатационного управления ВСУ.
В 2018 году Восточное ТКЕУ было определено заказчиком по строительству казарм улучшенной планировки в городе Бахмут Донецкой области. Об этом сообщает Государственное бюро расследований.

- Саме під час цього будівництва і відбулися масштабні незаконні оборудки, - отмечается в сообщении. - Підрядники, яких винайняло управління, вписували в акти та довідки завищені обсяги виконаних підрядних робіт, які насправді не виконувалися.
У свою чергу посадовець ЗСУ підписав зазначені акти, не перевіривши їх, що завдало державі збитків на 11,3 млн гривень.
Він обвинувачується у недбалому ставленні до служби, що спричинило тяжкі наслідки, вчиненому в умовах особливого періоду, крім воєнного стану (ч. 3 ст. 425 КК України).
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 7 років.
Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням здійснює Спеціалізована прокуратура ООС, оперативний супровід — Нацполіція.
Обвинувальні акти стосовно керівників трьох підприємств-підрядників направлено до суду у лютому 2021 року. Їх обвинувачують у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненому в особливо великих розмірах, та службовому підробленні, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України).
Державне бюро розслідувань продовжить системну роботу щодо виявлення порушень під час будівництва житла для військових. Лише цього року слідчі ДБР у різних регіонах України вже виявили масштабні зловживання посадовців на будівництві житла для військовослужбовців на суму понад 24 млн гривень.

дом дом_2 дом_3

Метки: суд