Екс-бомбардир ФК «Дніпро» завершує кар’єру гравця

Свою кар’єру гравця екс-бомбардир ФК «Дніпро» Євген Селезньов вирішив закінчити благодійним матчем. Він присвячує його захісникам і захісницям ЗСУ.

Селезньов

- «Моя Україна – від Донецька до Ужгорода»

Ось таку назву і матиме благодійний прощальний матч, який ми організовуємо. Хочу попрощатись з ігровою кар’єрою у колі друзів. Хочу, щоб від гри отримали задоволення глядачі, а головне, щоб від цієї зустрічі користь отримали наші військові, - повідомив Євген у Інстаграм.

Євген Селезньов приходив у «Дніпро» двічі. Перший раз перейшовши з «Шахтаря» у 2009 році. І провів у складі дніпрян 2 сезони, зіграв 51 матч та забив 30 голів. У нашій команді він став найкращім бомбардиром України.

Другий раз до складу «Дніпра» він потрапив у 2012 році. Євген разом із командою дійшов до фіналу Ліги Європи, забивши важливі м'ячі в півфінальних матчах проти «Наполі». Цього разу він провів у «Дніпрі» 4 сезони і пішов у 2016, коли в команді розпочалися фінансові проблеми.

Потім грав у російській «Кубані», «Шахтарі», турецьких клубах та іспанській «Малазі». З  2021 року виступає за закарпатський «Минай».

Метки: Селезньов