Экипажи «Правого сектора» по ночам будут патрулировать улицы Днепра

Для улучшения криминогенной обстановки улицы Днепра будут патрулировать экипажи Добровольческого Украинского Корпуса. Об этом сообщается в группе «14-та Резервна Сотня ДУК ПС» в Фейсбуке.

ПС

-«Правий Сектор» патрулюватиме м.Дніпро! – отмечается в сообщении. - У зв'язку з надзвичайною ситуацією, кількість громадян на вулицях суттєво зменшилась. Особливо у темну пору доби. Звісно ж, цим скористаються злодії, що хочуть збагатитися за рахунок майна українців, як приклад - нещодавнє пограбування одного з приміщень на вул.Гагаріна. Зловмисники навіть не дочекалися настання пізньої ночі.
Окрім того, вже є зафіксований випадок, коли людина у відчаї чи паніці намагалася пограбувати аптеку.
На жаль, не всі можуть дозволити собі охоронні послуги чи від приватних фірм, чи від державної служби.
Тому, ті бійці та волонтери Українського Корпусу, що не можуть зараз перебувати на фронті російсько-української війни, організовуються у екіпажі для патрулювання міста у темну пору доби з метою мінімізувати ймовірність крадіжок майна українців.
Ми діємо відкрито, та будемо раді приєднанню до ініціативи жителів міста у якості: члена екіпажу, водія з автомобілем, коштів на пальне або каву для екіпажів на картку 5168742729244552 Іван Швая, примітка до переказу «Патруль ПС».

Телефон для довідок: +38097 707 30 56

Метки: патрулирование, Правый сектор