«Джаз на Дніпрі – 2021»: три дні музики від світових та українських зірок на десяти локаціях

Розпочався «Джаз на Дніпрі – 2021». Фестиваль триватиме три дні: 16, 17 та 18 липня. Цьогоріч – на новій локації, у парку ім. Тараса Шевченка. Тут облаштували 10 локацій, тільки одна – основна сцена ¬– платна, на решту вхід вільний.

«Перенести фестиваль з Монастирського острова було вимушеним заходом, адже тут десяток локацій, і це дозволяє дотриматися усіх карантинних обмежень. Монастирський острів – це наша фестивальна перлина, яку оцінили і зарубіжні гості, тож сподіваємося, що ми ще повернемося на цю локацію», – зазначив позаштатний радник міського голови з питань культури Євген Гендін.

Програма «Джазу на Дніпрі», як завжди, доволі різноманітна. Тут виступлять і відомі світові музиканти, і українські, а також локальні зірки й молоді виконавці.

IMG_0723

«Торік, на жаль, «Джаз на Дніпрі», як і більшість світових фестивалів, проходив онлайн. Цього року ми дуже радіємо, що можемо зануритися у цю джазову атмосферу офлайн», – зазначив голова художньої ради при міському голові, заслужений діяч мистецтв України Григорій Гельфер.

Розпочався фестиваль з виступу понтонного оркестру на відкритій сцені біля головного входу до парку Шевченка – «Rising stars stage». Також організатори запросили сюди 5 команд з різних країн: України, Польщі, Франції і т.д.

«Ми вже вдруге виступаємо на «Джазі на Дніпрі». Нам дуже подобається цей фестиваль. Зіграємо сьогодні відомі твори, світові хіти», – поділився начальник оркестру, військовий диригент військового оркестру 194 понтонного полку державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України, полковник Богдан Задорожний.

IMG_0720

Основна сцена – єдина платна локація фестивалю. Вона працюватиме два дні, 17 та 18 липня, у літньому театрі. 17 липня о 19:00 у першому відділенні виступить тріо Джекі Террассона. Він представить авторську програму «53».

Цього року відзначається сторічний ювілей Астора П’яццолли. Для програми, присвяченій йому, організатори вперше запросили в Україну італійського композитора Маріо Стефано П’єтродаркі, який виступить 18 липня на основній сцені з дніпровським квінтетом. А у другому відділені виступить іспанська виконавиця Buika.

Також працюватиме експериментальна нічна локація «Night white stage». Вона орієнтована на молодь. 16 липня майданчик розпочав роботу з джем-сейшену виконавців з «Rising stars stage», програму продовжить dj з Києва Ксенія Палфі. 17 липня виступить Євген Гончаров, Ніколь Рашель. Програма обидва дні стартуватиме о 22:30.

IMG_0701

Нагадаємо, через карантинні обмеження вхід на основну сцену відповідно до законодавства можливий лише за наявності негативного тесту на коронавірус. Для зручності гостей заходу вартість тесту включена у вартість квитка.

Деталі про фестиваль можна знайти на офіційному сайті https://jazz-dnepr.com/.

Метки: «Джаз на Дніпрі – 2021»