Двум оперуполномоченным Днепропетровщины сообщено о подозрении в применении пыток

Следователи ТУ Государственного бюро расследований в Полтаве при содействии ГВБ Нацполиции сообщили о подозрении двум оперуполномоченным одного из районных управлений полиции ГУНП в Днепропетровской области. Об этом сообщает пресс-служба ГБР.

пид

- Встановлено, що у січні 2021 року оперуповноважені доставили до управління поліції громадянина, начебто через зберігання наркотичних речовин. У службовому кабінеті вони почали погрожувати потерпілому кримінальною відповідальністю, вимагаючи неправомірну вигоду. При цьому поліцейські повалили громадянина на підлогу, душили та били.
Таким чином, двоє співробітників поліції підозрюються у перевищенні влади працівниками правоохоронного органу, що супроводжувалось насильством (ч. 2 ст. 365 КК України).
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до 3 років.
Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Дніпропетровська обласна прокуратура, оперативний супровід – УСБУ в Дніпропетровській області.

пид_2 пид_3