Двісті одиниць спідньої білизни нашили і передали бійцям у лікарні підопічні міського терцентру 

У Дніпровському міському територіальному центрі підопічні шиють спідню білизну для військових, які лікуються у місті. Це важлива турбота про захисників, які потрапляють до медзакладів без особистих речей.
«Ще з початку війни наші підопічні шукали себе, щоб допомогти і бути корисними. Вони і сітки маскувальні плели, а потім прийшла ідея — шити спідню білизну для поранених бійців, які лікуються у нашому місті. Колеги з департаменту соціального захисту міськради допомогли з тканиною. Сьогодні передали чергову партію з двохсот одиниць, а загалом вже пошито близько 400 одиниць такої білизни. До пакунків ще й додали засоби гігієни», — розповіла перша заступниця директора Дніпровського міського територіального центру соціального обслуговування Ольга Мешко.
Підопічна терцентру Юлія Савєльєва теж долучилася до важливої і корисної справи з пошиття білизни: «Раніше і дітям, і чоловіку шила речі. А нині — шиємо спідню для наших військових. Це як материнський обов’язок — допомогти своїм дітям. Вони усі — наші діти, які захищають, стоять за усіх нас. Шиємо і спеціальну спідню білизну для поранених, які лікуються у хірургічних відділеннях, коли таких хворих не можна піднімати».
0B9600DF-DEBC-4E9B-81AD-805BB9BD68AC

2BBF2F6F-1C6D-42E3-98C9-39F4A2144C98

A2B33681-96D0-4055-8AC8-5521DDB7ECB2

A365346F-01B8-4FD8-BF83-FD4284156EF0

Пластичний хірург міської лікарні Сергій розповідає: «У нашому відділенні лікуються військові, зокрема й проходять реабілітацію після операцій. Уся волонтерська допомога сьогодні є вкрай важливою, зокрема й спідня білизна для хлопців. Тому вдячні підопічним територіального центру за таку турботу про таких пацієнтів».
Військові Михайло й Олександр лікуються в одному з медичних закладів Дніпра. Чоловіки в один голос дякують волонтерській допомозі, зокрема й від підопічних територіального центру.
«Дуже приємно, що жіночки поважного віку власноруч нашили такі потрібні речі. Така турбота — цінна!» — додали чоловіки.