Две женщины, убитые на зебре нетрезвой дамой-водителем, были уважаемыми педагогами

Как ранее сообщал наш сайт, задержана криворожанка, которая насмерть сбила двух пешеходов и скрылась с места ДТП.
Доброжелательные, жизнерадостные, полные надежд женщины, высококвалифицированные педагоги. Так отзываются коллеги о двух криворожанок, жизнь которых оборвались в ДТП. О них рассказывается на сайте rudana.com.ua

женщины
-Гірка звістка сколихнула наш колектив - новина про трагічну загибель Валентини Скірко. Валентина Миколаївна працювала в нашій школі більше 18 років. Вона - Учитель з великої літери, висококваліфікований педагог, постійна учасниця творчих конкурсів. Активна й життєрадісна людина. Нещодавно сама здолала важку хворобу і покладала надії на майбутнє. Валентина Миколаївна має сина, який захищав наші кордони на Донбасі. Вона була така сповнена життя! Батьки дітей її дуже поважають, ми всі її шанували як педагога і як порядну й добру людину, - згадує загиблу колегу заступниця директора з навчально-виховної роботи КЗШ №59 Валентина Нікітюк.
Завітали наші журналісти і до Криворізької музичної школи №7, де викладала друга жінка - Маргарита Чабанюк.
-Маргарита Чабанюк у нашій школі працювала більше 35 років. Це була доброзичлива людина, яка вміла легко знаходити з контакт з дітками. Викладала по класу домри і гітари. Була сімейною, неконфліктною людиною, у колективі ми її любили й поважали. Тільки світлі спогади залишилися по ній. Чомусь так несправедливо влаштовано, що так рано забирають лише добрих людей, - розповідає Вікторія Максименко, заступниця директора Криворізької музичної школи №7.

Метки: гибель, ДТП, Кривой Рог