Два юных сорви-головы удерживали закладчиков наркоты до приезда полиции

Эти два  отчаянных подростка  (на фото) не побоялись сделать замечание двум мужчинам, которые делали так называемые "закладки" и смогли их удержать до приезда патрульных.
Патрульная полиция Днепропетровской области об этом сообщает следующее.

- 13 лютого, близько 15-ї години хлопці помітили двох підозрілих невідомих, які нишпорили неподалік одного з торгових центрів міста та щось ховали. Побачивши у них сліп-пакетики, неповнолітні вирішили самостійно "розібратися" з молодиками. Втім, охорона торгового центру, з'ясувавши причину конфлікта, не забарилася викликати патруль. Охоронці порядку оперативно прибули на виклик і вислухали пояснення підлітків. У молодиків, яких вони затримали, під час поверхневої перевірки виявили 40 сліп-пакетів з невідомою речовиною, схожою на наркотичну.
На місце події інспектори викликали слідчо-оперативну групу Чечелівського відділку поліції, яка вилучила знайдене та доставила затриманих до відділку.
Сьогодні Рустаму та Максиму за проявлену сміливість, відважність та небайдужість начальник управління патрульної поліції в Дніпропетровській області Андрій Калюжний вручив подяки та невеличкі суверіни на згадку. Він зазначив, що вчинок хлопців викликає повагу і захоплення. Саме за молоддю, яка протистоїть наркозлочинності, — майбутнє. Лише завдяки спільним зусиллям небайдужих громадян та поліції боротьба з цим явищем буде плідною!

герои закладки закладки_2

Метки: закладки, полиция