Две новые казармы получили контрактники 93 ОМБр «Холодный Яр»

250 военнослужащих по контракту теперь имеют комфортные условия для проживания в гарнизоне. Аrmyinform об этом сообщается следующее.
- Сьогодні командувач військ Оперативного командування «Схід» генерал-майор Олександр Нестеренко та командир окремої механізованої бригади «Холодний Яр» полковник Дмитро Брижинський перерізали символічну стрічку та разом з новоселами оглянули новобудови.
Будівництво виконав 194-й понтонно-мостовий полк Державної спеціальної служби транспорту протягом близько дев’яти місяців.
— Кожна казарма поліпшеного планування розрахована на 125 військовослужбовців служби за контрактом, — розповів під час оглядин командир 194-го понтонно-мостового полку Державної спеціальної служби транспорту полковник Геннадій Заремба. - Військовослужбовці, які тут оселяться, отримають повністю готовий комплекс для проживання. Це блокова система на дві кімнати, є окремі душові кабіни, санвузли, умивальники, меблі, холодильники. На кожному поверсі є багатофункціональна кухня та обладнане всім необхідним місце для прання, сушіння та прасування одягу.
Очікується, що наступного квітня ще три казарми поліпшеного планування разом з облаштованою прибудинковою територією будуть готові до здавання в експлуатацію.
Холодноярівець молодший сержант Іван Колесник разом із сусідами облаштовуються у своїй кімнаті, яка розрахована на проживання п’яти військовослужбовців.
— Раніше жили у звичайній казармі, а тут набагато комфортніші умови: зручні ліжка, можна скористатися електрочайником та в будь-який момент зарядити мобільний з власної розетки, — ділиться враженнями Іван Колесник. - Порівняти зі звичайною казармою неможливо — раніше у тумбочку можна було покласти хіба що наплічник, а тут цілий гардероб у розпорядженні, поруч душ, кухня, все що потрібно.

каза

казармы казармы_2

Метки: 93 ОМБр «Холодный Яр», новые казармы