Четвер, 13 червня 2024 року

ДТЭК разъяснила ситуацию с отключениями электроснабжения на Северном и Шевченко

Систематические отключения света в Самарском районе вынудили местных жителей выйти на митинг и перекрыть желенодорожный переезд. Это произошло вчера 15 января, о чем сообщал наш сайт.

В компании ДТЭК оперативно отреагировали и разъяснили суть проблемы. Электроснабжение этих поселков осуществляется от электроборудования, которое находится на балансе Укрзалізниці, и ДТЭК не имеет право вмешиваться в их работу и ремонтировать их. Однако, понимая, сложность ситуации и необходимость бесперебойного энергоснабжения жителей, компания предложила помощь Укрзалізнице. А также со своей стороны провела дополнительное обследование электросетей.

Редакция Днепра вечернего полностью приводит комментарий ДТЭК Днепровские электросети:

Можливою причиною аварійних відключень електропостачання у селищі Північне є несправності у мережі Української залізниці

Джерелом живлення для ОСР ДТЕК Дніпровські електромережі є електрообладнання оператора системи розподілу «Українська залізниця», тому безперебійність електропостачання мереж безпосередньо залежить від справності роботи електрообладнання «Української залізниці».

Відповідальність за справний технічний стан мереж та розподільних підстанцій несе власник. Обов'язком Української залізниці є обслуговування та усунення поломок на своїх мережах та своєму електрообладнанні. ДТЕК Дніпровські електромережі не має права виконувати роботи на обладнанні та мережах іншого ОСР у межах чинного законодавства.

Жителі селища Північне неодноразово зверталися до ДТЕК Дніпровські електромережі зі скаргами на якість електропостачання. ДТЕК як відповідальна компанія оперативно реагувала на скарги клієнтів і неодноразово направляла бригади для ретельної перевірки роботи мереж. Кожна заявка була відпрацьована спеціалістами компанії безпосередньо на місці. Порушень у роботі своїх мереж компанією жодного разу виявлено не було. Для вирішення ситуації та пошуку проблеми ДТЕК Дніпровські електромережі звернулася до оператору системи розподілу Українська Залізниця, на чиєму балансі знаходяться мережі та трансформаторні підстанції, які є джерелом електропостачання для мереж ДТЕК Дніпровські електромережі, з метою спільного пошуку причин неполадок у роботі обладнання.

За інформацією Самарської районної ради та представників Залізниці ситуацію врегульовано та електропостачання для мешканців селища відновлено ввечері 15.01.2022 силами спеціалістів «Українська Залізниця». ДТЕК Дніпровські електромережі не відповідає за цю ситуацію, тому як робота мереж забезпечується електрообладнанням стороннього оператора.

ДТЕК Дніпровські електромережі діє на користь своїх клієнтів, поділяє цінності суспільства та розуміє, що наявність постійного та безперебійного електропостачання – запорука безпеки та комфорту мешканців області. Компанія розуміє складність ситуації, тож сьогодні, 16.01. спеціалістами компанії додатково ініційована перевірка тепловізорами своїх мереж для виявлення слабких місць, щоб уникнути можливих неполадок у майбутньому. Також ініційовано створення комісії за участю представників Української Залізниці для комплексної перевірки роботи всього електрообладнання у селищі Північному.

Метки: ДТЭК, отключения, электроснабжение

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.