Допомогти колегам-захисникам України: Досвід волонтерського штабу ІНТЕРПАЙП

В компанії ІНТЕРПАЙП працює близько 10 тисяч осіб, і вже 760 із них захищають країну в лавах Збройних сил та територіальної оборони. Більшість співробітників (понад 580) були мобілізовані після початку масштабної війни в Україні. Для допомоги мобілізованим колегам в компанії за підтримки Віктора Пінчука створили власний волонтерський штаб.

 

 

посылка0
Зараз мобілізовані працівники ІНТЕРПАЙП допомагають у тилу та захищають Україну в гарячих точках на Харківщині, у Луганській, Запорізькій, Донецькій і Херсонській областях. Кожного з них за потреби забезпечують екіпіровкою. В першу чергу - бронежилетами, а також спеціальними турнікетами і кровоспинними препаратами за міжнародним стандартом. Також допомагають тактичною екіпіровкою - берцями, формою, розгрузками під магазини, протиосколковими окулярами, формою, спальними мішками тощо. Тактичну екіпіровку замовили в Німеччині, Данії та Україні, і вона - відмінної якості.

посылка2

посылка3
Працівників у гарячих точках забезпечили й спеціальною технікою - тепловізорами та раціями. Зокрема тепловізори доставляли прямо на передову за підтримки волонтерів та військових. Кожна така доставка була окремою маленькою спецоперацією.
Також волонтерський штаб обробляє й специфічні запити. Наприклад, на інструменти для ремонту техніки, саперні чи штикові лопати та маскувальні сітки.
“Ми розуміємо, що Збройні сили забезпечують багато чим, але не всім. Тому у компанії вирішили створити корпоративний волонтерський штаб і закупити необхідні речі для мобілізованих працівників, яких чимало. У штабі є відповідальні за закупівлі й проведення платежів, збір і доставку необхідного, а також ті, хто тримає зв’язок із мобілізованими колегами. Один волонтер спілкується десь із 100 мобілізованими та розуміє, як справи у кожного з колег і чи забезпечені наші захисники усім необхідним”, - розповідає директорка з комунікацій ІНТЕРПАЙП Людмила Новак.

посылка1
На сьогодні 470 захисників, що працюють в ІНТЕРПАЙП, отримали допомогу. А для працівників у гарячих точках компанія придбала 21 німецький тепловізор та близько 100 комплектів рацій.
Працівники ж дякують за підтримку в повідомленнях та фотозвітах.

скрин1

скрин2

скрин3

скрин4

Метки: война, Интерпайп