Допомога колегам із зони бойових дій: як у Дніпрі організували проживання і роботу для працівників органів соцзахисту

У Дніпрі відділення міського територіального центру в Індустріальному районі прийняло понад 30 переселенців – колег із управління соціального захисту Покровська та Пенсійного фонду Лисичанська, які були змушені покинути свої міста через активні бойові дії. Тут для них створили усі умови для комфортного проживання.

 

80E1FAFA-9881-4348-B2D3-AE80C757488D

«Облаштували житлові приміщення, кухню, зону відпочинку, спільно з департаментом соціальної політики міської ради організували гаряче харчування, а також заняття з рукоділля для психологічного розвантаження. З початку війни через наш терцентр пройшло понад 40 осіб, наразі мешкають 33 людини», – розповіла заступниця директора Дніпровського міського територіального центру в Індустріальному районі Вікторія Бабанська.

 

Вікторія Бабанська
Також колегам-переселенцям надали не лише прихисток, а й організували робочі місця. Завдяки допомозі колег з Дніпра управління соціального захисту Покровська та працівники Пенсійного фонду Лисичанська не лише перебувають у безпеці, а й мають можливість й надалі працювати на користь своєї громади. Зараз вони продовжують нараховувати необхідні допомоги і виплати мешканцям Покровська та Лисичанська.

За словами начальниці відділу формування трудових відносин електронних книжок Головного управління Пенсійного фонду Дніпропетровської області Наталії Божкової, їхня служба надала робочі місця для колег з Лисичанська: «Усе необхідне для роботи надали, спільно вирішуємо різні організаційні питання».

 

Ірина Бонзюк
Начальниця управління соціального захисту Покровської територіальної громади Ірина Бонзюк розповідає: «Вдячні колегам із Дніпра за прихисток. До нас чудово поставилися, усе так швидко, злагоджено організували. Слів немає за такий теплий прийом. Також нам виділили кабінети, де ми поставили техніку, сервери і працюємо. Продовжується прийом громадян у Покровську, а тут, у Дніпрі, ми можемо робити усі необхідні призначення, щоб наші громадяни були з виплатами і державними гарантіями. Вже 40 тис. мешканців Покровська призначили виплати звідси».

 

Юлія Зайцева
Працівниця Головного управління Пенсійного фонду Луганської області Юлія Зайцева теж висловила подяку колегам з Дніпра.
«На вокзалі нас зустріли і привезли у терцентр. Усе так зручно і затишно для проживання зробили. Продовжуємо виконувати свою роботу. Вдячні за облаштування і робочих місць. Звісно, дуже хочеться, щоб якнайшвидше усе закінчилося, настав мир і ми повернулися до своїх домівок і робочих місць», — додала жінка.