Допомагаємо і допомагатимемо: Геннадій Корбан розповів, як Дніпро та область підтримують Херсонщину

Дніпро одним із перших почав допомагати жителям Херсонської області. Голова Штабу оборони Дніпра Геннадій Корбан розповів, що зараз у регіоні досить складна ситуація та основна частина підтримки походить від приватних осіб. Про це повідомляє "Дніпровська панорама" із посиланням на ДніпроTV.

62f0e538859b9-ampооооооооооооооооо

І насамкінець давайте про тих, кому ще важче. Дніпро серед перших почав відправляти гуманітарні місії на Херсонщину. У нашій студії вже неодноразово побували волонтери СпівДія Хаб, які туди їздять, і за їхніми розповідями виходить, що основна допомога мешканцям лягла на плечі такими місіями та приватними ініціативами, а не державі. Як Ви думаєте, яким має бути співвідношення зусиль держави, місцевого самоврядування, бізнесу у допомозі у критичних ситуаціях під час війни? Чи можливі тут взагалі якісь правила?

 
- Тут немає жодних правил, розумієте? Безумовно, турботу про території, які деокуповані, має взяти на себе держава у 100% обсязі. Природно, можливо, держава не може цього зробити, бо не вистачає, держава веде кровопролитну війну, фінансує армію і таке інше. І тому не вистачає, тому звертаються до допомоги волонтерів та різних місій.
Що я можу сказати? Це, звісно, сумно – те, що відбувається на Херсонщині. Я бачу, що – знаєте, таке відчуття, що ніби звільнили свою територію, ніби радіємо, ніби все добре, але територія виявилася кинутою на свавілля.

Тому будемо допомагати, і всі, хто можуть, нехай допомагають, звісно. Я наскільки знаю, наша область та наше місто допомагають Херсонській області. За інших мені важко говорити. Мені складно відповідати за державу, яка ухвалює якісь свої рішення. Тому тим, чим можемо, ми допомагаємо і допомагатимемо далі Херсону, Херсонській області та місцевим мешканцям.

Місцеве самоврядування у Херсоні зруйноване, мера немає, заступників немає. Тому фактично, я так розумію, що регіональна влада, яка призначена зараз у Херсоні, взяла на себе цю місію. Ну подивимося, сподіваюся, вони справлятимуться.

 

Метки: Геннадий Корбан