Допекло: сегодня зарегистрирована петиция президенту Украины о вредных выбросах Петровки

На портале электронных петиций Президента Украины сегодня появилась петиция с требованием обязать владельцев "Днепропетровского металлургического завода", установить современные системы очистки воздуха и дать гигиеническую оценку выбросов. Петицию подала жительница Днепра Илона Котенкова.
Петиция размещена здесь.

петровка

В ней отмечается следующее.
-Звертаюся до Вас з криком про допомогу, від імені жителів міста Дніпро, які останні два тижні страждають від нестерпного, задушливого смороду, який виділяє ДМЗ! За багаторічне існування заводу такий сморід вперше! Неможливо дихати ні вдень, ні вночі! Сморід проходить навіть через закриті вікна! Страждають діти і дорослі!
Прекрасно розуміємо ситуацію, коли олігархи плюють на народ України - до цього звикли! Але куди дивиться "Екологічна інспекція України" ??? Адже це в їх компетенції! Думаю наша скарга не перша, та й не остання! Адже хтось же може вплинути на власників? Вимоги не про закриття заводу, а про зниження викидів токсичних речовин в атмосферу, а також їх фільтрації. Адже все можливо, тому, що існує багато систем очищення повітря для промислових підприємств!!! Сподіваємося, що Ви відреагуєте на нашу біль!

На сегодня петиция набрала 111 голосов из 25 тыс. необходимых, которые следует набрать за 92 дня.

Как ранее сообщал наш сайт, выбросы днепровского Коксохима превысили допустимые нормы.

Метки: вредные выбросы, ДМЗ, петиция президенту Украины