До лав ЗСУ та військових формувань долучилися вже понад 3,2 тис мешканців Дніпропетровщини

Понад 3,2 тис мешканців Дніпропетровщини вже відправили до лав Збройних сил України та інших військових формувань. Робота щодо призову військовозобов’язаних проводиться цілодобово. Про це під час брифінгу повідомив прес-офіцер Дніпропетровського обласного центру комплектування та соціальної підтримки Ілля Божко.

1

«Майже 60 годин триває опір російській армії. Українські захисники зруйнували плани ворога. Станом на сьогодні вони знищили понад 3 тис окупантів, більш ніж 200 інтервентів потрапили у полон. Знищені сотні одиниць техніки. Але ворог почав активніше використовувати диверсійні групи та десант. ЗСУ та Нацгвардія потребують уваги і пильності від кожного українця – аби діяти на випередження», – сказав Ілля Божко.

Він додав – якщо ви побачили підозрілих людей, які встановлюють маяки, наносять мітки чи не можуть пояснити мету перебування у певному місці, слід повідомити про це Нацполіцію за номером 102 або представників Нацгвардії.

В області триває призов військовозобов’язаних. Їм слід прибути до районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.