До Дня науки: у Дніпропетровській ОДА вручили подарунки кращим вченим області

У Дніпропетровській облдержадміністрації відзначили найкращих вчених регіону. Подарунки, грамоти та квіти вручили до Дня науки. Привітала освітян заступниця очільника області Ольга Горб.

«Пишаємось вченими Дніпропетровщини. Їхні дослідження дають можливість для розвитку не лише області, а й всієї України. Прагнемо, щоб їхні розробки виходили на світовий рівень», – сказала заступниця голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб.

2

В облдержадміністрації відзначили 40 найкращих вчених Дніпропетровщини. Це представники вишів та науково-дослідних установ області.

«Займаємось питаннями діагностики хвороб тварин. А ще – якості і безпеки харчових продуктів. У цих напрямках і проводимо наукові дослідження, – розповів директор науково-дослідного центру Дніпровського державного аграрно-економічного університету Дмитро Масюл. – Вдячний колективу університету, що рекомендували мене до цієї відзнаки».

10

Серед нагороджених – аспіранти, кандидати наук, професори. Подарунки – за вагомі досягнення у професійній діяльності. Та значний внесок у наукові дослідження.

«Захоплююся наукою. Разом з командою працюємо над підвищенням енергоефективності систем опалення. Вже запатентували кілька нових розробок», – сказав голова Ради молодих вчених «Дніпровської політехніки» Ілля Олішевський.

Загалом на Дніпропетровщині – майже 6 тис науково-педагогічних працівників.

11

Метки: День науки