Дніпрянин очолив конфіскований у російського олігарха стратегічний ГЗК

Новим генеральним директором Демурінського гірничо-збагачувального комбіната став Руслан Колотієвський. Такий наказ видав Фонд держмайна.

9704.1.b

Фонд держмайна призначив Руслана Колотієвського новим генеральним директором ТОВ «‎Демурінський гірничо-збагачувальний комбінат»‎. Відповідний наказ виданий 25 травня.

Руслан Колотієвський у 2007 р. закінчив Дніпропетровський національний гірничий університет (тепер Національна політехніка) за спеціальністю «Розвідка родовищ корисних копалин», кваліфікація: Інженер-геолог. Пізніше у цьому дніпровському виші здобув кваліфікацію менеджера-управителя. має багаторічний стаж роботи в гірничодобувній промисловості. До призначення він працював головним геологом на українських підприємствах ГМК.

Демуринський ГЗК розташований у Покровській громаді добуває ільменіт – стратегічну сировину для титанової промисловості. Належав російському олігарху, наближеному до путіна, Михайлу Шелкову. Навколо нього була довга тяганина з конфіскацією. Врешті врешт через рік після початку війни його відібрали у росіян і у лютому передали Фонду держмайна.

Метки: Демуринський ГЗК