Дніпрянам розповіли всю правду про фонтани

Туристичний центр «Риба Андрій» вперше організував пішу екскурсію фонтанами міста Дніпра для його жителів та гостей. Журналіст «Днепра вечернего» разом з групою пройшлись незвичним туристичним шляхом основними фонтанами центральної частини міста, а також дізнались про місця, які раніше прикрашали фонтани, але з певних причин були зруйновані.

фо-6

-Фонтанів у нашому місті дуже багато, вони досить цікаві, красиві. А для кожного міста вони є насправді багатством, естетичною красою. Хотілось би познайомити людей з фонтанами, які є, яких вже нема і розповісти трошки історію про самі фонтани, а також про те, що було замість них, як змінювалась та чи інша територія, де вони знаходяться – розповідає гід екскурсії Юрій Засипкін.

фо

Відвідувачів екскурсії пригостили морозивом, подарували на пам’ять магнітик із зображенням Дніпра і здивували незвичними фактами історії нашого міста. Розповіли не тільки про фонтани, але і про сквери, парки та вулиці, якими пролягав екскурсійний шлях. Деякі факти дійсно вражали, наприклад, раніше фонтани були не тільки архітектурним надбанням міста, але і джерелом питної води, тому вони були просто необхідними.

фо=0 фо-2 фо-3

Раніше ми писали  про те, що в Дніпрі пройшов перформанс: красна дівиця металася в фонтані в творчій агонії.

Метки: фонтаны, экскурсия