«Дніпропетровськгаз Збут» вводить тариф, який дозволить розподілити фінансове навантаження на сімейний бюджет

image00124 квітня «Дніпропетровськгаз Збут» проінформував побутових споживачів про ціну на газ у рамках двох тарифів - «Твій газ Річний» та «Твій газ Місячний». Відповідно до цих комерційних пропозицій, ціна блакитного палива складатиме 7,99 грн за кубометр. Днями компанія представила своїм клієнтам ще один тариф – «Твій газ Рівномірний платіж», де кубометр газу коштуватиме також 7,99 грн. Як бачимо, на сьогодні за трьома тарифами ціна однакова, але умови нарахувань та оплати за ними – різні.

Новий тариф «Твій газ Рівномірний платіж» дозволяє розподілити фінансове навантаження на сімейний бюджет рівномірно протягом року. Річний обсяг споживання клієнта множиться на зафіксовану на рік ціну і споживач щомісяця сплачує рівні частини від отриманої суми. До речі, за цим тарифом взимку клієнт може сплачувати менше, ніж реально споживає. Лише в кінці дії тарифу проводиться перерахунок.

«Твій газ Рівномірний платіж» має низку переваг. По-перше, у споживачів не буде надмірного навантаження на гаманець в опалювальний сезон. По-друге, клієнти ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» здійснюватимуть однаковий щомісячний платіж впродовж дії тарифу. По-третє, ціна газу протягом терміну дії тарифу не змінюватиметься», – підкреслила директор ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» Юлія Кузьменко.

Отже, «Твій газ Рівномірний платіж» сподобається тим клієнтам, які прагнуть прогнозованих платежів за газ і хочуть уникнути великих сум у платіжках під час осінньо-зимового періоду. Головний аргумент на користь такого тарифного плану – це рівномірність платежів за газ і влітку, і взимку.

Підключитися до тарифу можна до 31 серпня цього року, а діятиме ця тарифна пропозиція до 30 квітня 2022 року.

Для переходу на «Твій газ Рівномірний платіж» потрібно подати нову Заяву-приєднання у Центрах обслуговування клієнтів 104.ua, відділеннях постачальника або на сайті ТОВ «Дніпопетровськгаз Збут». Якщо виникнуть запитання щодо тарифу, телефонуйте: 067-554-26-10.

Web

image001