ДніпроОДА та Державна податкова служба підписали меморандум про взаємодію

Поглибити співпрацю та ще ефективніше взаємодіяти. Найперше, для підвищення платоспроможності громад. Про це домовились ДніпроОДА та Головне управління Державної податкової служби в області. Наміри закріпили меморандумом, розповів перший заступник очільника області Володимир Орлов.

ава_меморандум

«Підписали меморандум про співпрацю в напрямках, які вкрай важливі для Дніпропетровщини. Серед них, зокрема, реформа децентралізації, ефективне наповнення державного та місцевого бюджетів, – зазначив Володимир Орлов. – Маємо спільну мету – всебічний розвиток регіону. Для цього докладемо максимум зусиль».

Він додав, що сторони формуватимуть спільні робочі групи. А ще залучатимуть фахівців від ДніпроОДА та Держподаткової у якості експертів.

2

Від податкової меморандум підписала начальниця Головного управління Державної податкової служби у Дніпропетровській області Ганна Чуб. Вона наголосила, що документ дасть новий поштовх аби ще якісніше працювати разом.

«Якісно адмініструємо податки та виступаємо партнером облдержадміністрації. Стовідсотково виконуватимемо зазначені у меморандумі зобов’язання, – сказала Ганна Чуб. – Бачимо, що громади прагнуть взаємодіяти з нами. За такими податкам як нерухомість, земля, транспорт».

Під час зустрічі звітували про цьогорічні показники. У 2021 році – понад 55 млрд грн надходжень до бюджетів різних рівнів.

5