Дніпро вшановує пам’ять загиблих учасників бойових дій на території інших держав

Зранку 15 лютого у Дніпрі біля пам’ятника загиблим воїнам-інтернаціоналістам «Вибух пам’яті» зібралися кілька сотень містян. До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 31-ї річниці виведення військ з Афганістану тут провели урочисту церемонію покладання квітів.

_MG_5921.CR2

Як напередодні наголосив міський голова Борис Філатов, котрий також прийшов віддати шану полеглим воїнам, для територіальної громади Дніпра важливо зберігати пам‘ять про ці події, адже війна в Афганістані червоною ниткою пройшла крізь життя міста. Після церемонії покладання квітів мер поспілкувався з ветеранами та родичами загиблих військових.

_MG_5952.CR2

У пам’ятному заході також взяли участь представники профспілок, громадських організацій, облдержадміністрації, керівники силових структур і об’єднань ветеранів Афганістану. Парадним строєм набережною пройшли і українські військові підрозділи.
Як відомо, у Дніпрі мешкають майже 3,5 тис. воїнів-інтернаціоналістів. Днями Борис Філатов оголосив про виділення приміщення під Спілку ветеранів Афганістану.

_MG_5928.CR2 _MG_5944.CR2 _MG_5968.CR2 _MG_6009.CR2

Метки: Борис Филатов, воїни-інтернаціоналісти