Дніпро продовжує святкувати: арт-проєкт «Битва хорів» зібрав понад 400 учасників

У самому центрі Дніпра, на площі Героїв Майдану, з нагоди Дня міста вже традиційно проходить яскравий арт-проєкт «Битва хорів». Змагання влаштовують вже четвертий рік поспіль. Цього разу в ньому взяли участь 15 хорових колективів міста.

IMG_1581

«Традиційний захід «Битва хорів» цього року має трохи незвичний формат. Через карантин змагання між учасниками проходитиме здебільшого дистанційно. Колективи з усіх куточків міста виходитимуть на зв'язок та співатимуть онлайн. Їхні виступи ми зможемо бачити на великому екрані на сцені. Родзинкою є те, що інтерактивно всі вони заспівають фінальну пісню «Битви хорів» разом», - розказав начальник управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Євген Хорошилов.

 

IMG_1513

Колективи обрали для виконання українські та світові хіти. Під час виступів всі учасники хорів танцюють.

«Для виступу ми взяли популярні український та англомовний хіти. Можу сказати, що і виконавцям, і слухачам більше «заходить», коли пісня впізнавана. «Битва хорів» – це дуже гарна ідея, по-перше, це можливість показати свої вміння, а по-друге – це сучасний формат, адже часи змінюються, і дуже добре, що ми встигаємо бути актуальними», - зауважила викладачка музичної школи № 17 Юлія Майко.

IMG_1555

Глядачі навколо сцени не тільки підспівують виконавцям, а й підтанцьовують.

«Це таке захоплююче видовище. Ми вже півгодини спостерігаємо, нам дуже подобається, навіть підтанцьовуємо. Бачимо, як всі стараються. Для нас поки немає фаворитів, адже всі співають так гарно. У Дніпрі дуже талановиті діти, і це без перебільшення», - поділилися враженнями дніпрянки Марія та Ксенія.

IMG_1545 IMG_1551 IMG_1566 IMG_1567 IMG_1574

лого-гум

 

 

Метки: «Битва хорів», День міста