Дніпро приєднався до всеукраїнської акції підтримки полонених українських моряків

_MG_6165

Дніпро долучився до всеукраїнського флешмобу на підтримку 24 полонених українських моряків з малих броньованих артилерійських катерів «Нікополь» і «Бердянськ» та буксира «Яни Капу». 10 грудня на площі біля мерії зібралися близько сотні людей. Це – дніпровці, ветерани АТО та ООС, волонтери, працівники муніципалітету, а також вихованці Ліцею митно-податкової справи з посиленою військово-фізичною підготовкою. Після урочистого шикування – під гімн України на стягницю поруч із державним прапором і стягом Дніпра підняли знамено Військово-Морських сил Збройних сил України. Символ ВМС розміром 2Х1,5 метри майорітиме тут протягом тижня.

«Сьогодні багато міст та областей піднімають ці прапори на підтримку Військово-Морських сил. Такі акції свідчать, що територіальна громада Дніпра підтримує нашу армію, наш флот, Збройні сили. Ми можемо виграти у цій війні лише об’єднавшись», – зазначив секретар міської ради Дніпра Олександр Санжара.

_MG_6149

Прапор піднімали вихованці ліцею митно-податкової справи. Один із них – п’ятнадцятирічний Данило. Попри свій юний вік він щодня стежить за ситуацією в країні. Хлопець переконаний: війна в Україні має закінчитися якнайшвидше.
«Ми з ліцеєм приїхали підтримати українських моряків, яких незаконно утримують у тюрмі в Москві. Ми вимагаємо, щоб вони якомога швидше повернулися додому – до своїх сімей та близьких. Коли я піднімав цей прапор, я відчував гордість, що живу в Україні, що наші моряки так відважно повелися в цій ситуації», – розповів Данило.

Як відомо, 25 листопада 2018 року біля Керченської протоки російські кораблі атакували та захопили український буксир «Яни Капу» і два катери – «Бердянськ» і «Нікополь». Унаслідок агресії деякі моряки отримали поранення, а після так званого суду на території окупованого півострова Крим усіх полонених вивезли до Російської Федерації.

_MG_6201 _MG_6196

Метки: всеукраинская акция, пленные моряки