Дніпро піклується: у місті продовжують відновлювати дорожню розмітку задля безпеки водіїв та пішоходів  

Дніпро піклується: у місті продовжують відновлювати дорожню розмітку задля безпеки водіїв та пішоходів. Сьогодні комунальники працюють на вул. Криворізькій. Там вони відновлюють суцільну смугу та пунктир фарбою на ділянці 480 метрів.

DSC_5363оооооооооооо

«Торік ми тут наносили розмітку, але настав час її оновити, бо вона стерлась. Загалом цьогоріч уже нанесли розмітку на таких вулицях, як Донецьке шосе, Магдебурзького Права, Харківська, а також на двох переправах. Загалом у планах на 2023 рік нанести фарбою 50 км дорожньої розмітки (лінії та пунктири) та 10 тис. кв. м пішохідних переходів. Щодо холодного пластику, то плануємо 10 км пунктирів та суцільних смуг і 3 тис. кв. м пішохідних переходів. Загалом ті ділянки, де вже є нове покриття та інтенсивний рух транспорту, ми наносимо пластиком, усі інші поновлюємо фарбою», – зазначив начальник виробничого відділу КП «Транспортна інфраструктура міста» ДМР Михайло Солярчин.

 

На важливості таких робіт наголошують і самі учасники дорожнього руху. Водій Костянтин задоволений змінами: «Відновлення розмітки це дуже важливо, це впливає на безпеку руху. Коли водій бачить суцільну смугу чіткою, то він може уважно стежити за дорогою, не порушувати та, звичайно, не створювати аварійної ситуації».

Метки: дорожня розмітка