Дніпро піклується: у комунальних автобусах повісили QR-коди, аби сплатити за проїзд за допомогою смартфону

У комунальних автобусах Дніпра повісили QR-коди для зручної оплати за проїзд. Раніше така функція була лише в електротранспорті. Але тепер зручним способом розрахуватись можна через застосунок на смарфтоні в комунальних автобусних маршрутах №101К, №32К, №75К та №109К. Вартість проїзду складає 15 гривень.

Дизайн без названия - 2

Водій одного комунального маршруту Олександр каже, що завдяки такому виду оплати за проїзд стало легше працювати: «Пасажири тепер зайвий раз не відволікають від водіння, і люди зайвий раз не бігають по салону. Зайшли, сплатили, при виході показали електронний квиток - і все. Тим паче ми можемо прослідкувати, хто дійсно сплатив за проїзд, а хто просто відсканував та не сплатив. Система все фіксує, і я зможу побачити, що пасажир за проїзд не сплатив».

Зі свого боку, провідний фахівець КП "Дніпровський електротранспорт" ДМР Микита Керенцев додав: «Така ініціатива була реалізована саме за технічної допомоги від ПриватБанку. Вони допомогли реалізувати QR-код, який ми розмістили в автобусах, також вони внесли коригування у застосунок «Приват24». Сплатити за проїзд можна карткою будь-якого банку, додавши її у вищевказаний застосунок. Таким чином це стане більш зручно для тих пасажирів, які не користуються, наприклад, картками Привату».