Дніпро надав рятувальникам одну з найвищих у країні пожежних автодрабин та вартісне водолазне устаткування

Дніпро системно надає підтримку рятувальникам ДСНС. На цьому постійно наголошує мер Борис Філатов. Тож як у попередні роки, так і після початку повномасштабного вторгнення рф, місто виділяє мільйонні субвенції, забезпечує надзвичайників необхідним оснащенням та допомагає з ремонтами техніки.

 

IMG_24

Нині Дніпро допоміг з придбанням однієї з найвищих у країні пожежних автодрабин. Її довжина становить 60 метрів, тобто з нею вогнеборці зможуть дістатися до 21 поверху у будинках. Механізм виготовили в Німеччині — спеціально для Дніпра. Є і висотні пожежні рукави та обладнання для розбору завалів.
«Щиро вдячні за таку важливу та актуальну технічну підтримку наших підрозділів. Адже надзвичайники продовжують нести службу та допомагати людям 24/7. Завдяки новій техніці зможемо ще ефективніше і швидше проводити аварійно-рятувальні роботи та ліквідовувати пожежі. А найголовніше — це допоможе врятувати не одне людське життя», — сказав начальник Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області Юрій Корецький.

 

IMG_2476
Водночас рятувальникам надали водолазне спорядження. Це, зокрема, дюжина укомплектованих гідрокостюмів (також і сухих), підводний дрон, двигуни для човнів та інше приладдя.
Як пізніше прокоментував мер Дніпра Борис Філатов, місто і надалі продовжить надавати надзвичайникам всебічну підтримку: «Від роботи наших героїв-рятувальників завжди залежить життя інших людей. Надто зараз — під час повномасштабної війни. У вересні було анонсовано придбання цієї техніки та амуніції. Нині вони вже в них. І, крім того, що купує безпосередньо місто, ми також продовжимо залучати допомогу наших міжнародних партнерів, аби забезпечити нашу ДСНС усім, що потрібно», — сказав Філатов.