Дніпро має великий потенціал для розвитку та організації публічних просторів – британський архітектор Кайл Галлахер

5 листопада у Дніпрі в рамках першого архітектурного фестивалю «Міста України» виступив архітектор, ландшафтний дизайнер з Великої Британії Кайл Галлахер. Він є засновником компанії SKG Landscape Design і має 25-річний досвід роботи в організації публічних просторів у містах Європи та Сполучених Штатів Америки.

_MG_9943

«Я хочу поділитися досвідом ініціативи, яку ми запровадили у Великій Британії, а тепер хочемо втілити в Україні. Йдеться про спільну роботу архітекторів і міської влади над створенням місць для відпочинку. Я вважаю, що у Дніпра є великий потенціал для розвитку та організації публічних просторів. Згодом усе тут з’явиться, це тільки питання часу», – зазначив Кайл Галлахер.

Архітектор наголосив на 5 принципах організації публічного простору у містах: безпека, корисність, дотримання європейських стандартів, використання якісних матеріалів та організація менеджменту облаштованих територій.

«Я лише один день у Дніпрі, але те, що мені вдалося подивитися, – сподобалося. Тут доволі амбіційна та сучасна архітектура. Видно, що у місті багато що робиться, але слід розвивати управління публічними просторами», – поділився враженнями архітектор.
Фахівець із Великої Британії перебуватиме у Дніпрі один день. У воркшопі, присвяченому організації публічних просторів у центрі міста, він братиме участь дистанційно.

Про деталі фестивалю та розклад заходів можна дізнатися на сторінці департаменту інноваційного розвитку мерії у мережі Facebook та на сайті Дніпровської міської ради dniprorada.gov.ua.

_MG_9956

_MG_0003 _MG_0044 _MG_0024 _MG_9987

_MG_9970

Метки: «Міста України», архитекторы, фестиваль