Дніпро квітучий: масові прибирання та озеленення у різних районах міста

Дніпряни масово приєднуються до акції #Дніпро_квітучий. 10 квітня у різних районах влаштували толоки, під час яких місцеві мешканці не лише прибирали території, а й висаджували дерева і кущі. У Новокодацькому районі близько сотні його жителів приводили до ладу територію біля меморіального комплексу «Безіменна висота».

IMG_0725

«На суботник саме до меморіалу сьогодні прийшли мешканці прилеглих будинків, школярі разом із батьками, представники квартальних комітетів і різних громадських організацій тощо. Усіх учасників ми забезпечили необхідним інвентарем, рукавичками, пакетами для сміття. Окрім прибирання, на цій території висадимо близько 20 дерев і 10 кущів. Паралельно у районі проходить ще 4 таких масових суботники. Загалом на території Новокодацького району протягом акції висадять понад тисячу дерев і кущів», – сказав голова адміністрації Новокодацького району Олег Денисенко.

IMG_0777

Учасники толоки прийшли сім’ями. «Сюди я прийшла разом із чоловіком, сином і маленькою донечкою. Ми намагаємося якомога частіше брати участь у подібних заходах, щоб і користь дати, і приклад дітям показати. Особливо у справі приведення до ладу місць пам’яті та вшанування загиблих воїнів. Працюємо разом: ми із чоловіком вимітаємо сміття, діти допомагають його збирати у пакети. За пів години роботи вже встигли чималенько», – поділилася враженнями мешканка району Любов Одинокова.

IMG_0819

У Соборному районі біля будинку на проспекті Героїв, 27 також кипить робота. «Тут зібралося близько 50 мешканців, вони дуже активні. Прибирають та упорядковують територію не тільки у дворі, а й поза ним. Сьогодні готують до висаджування близько 30 дерев і більш ніж 50 кущів», – зазначив голова адміністрації Соборного району Володимир Федоренко.

IMG_0798

У свою чергу голова ОСББ «Героїв-27» Ганна Добродєєва додала: «Ми дуже вдячні місцевій владі за сприяння тому, щоб і місто, і кожне окреме подвір’я було гарним, зеленим та квітучим. Так нам для висаджування надали декоративні сливи, черемху, горобину та безліч чудових кущів. Думаю, наш двір, коли це все зацвіте, виглядатиме ще краще».

Влаштувати прибирання та озеленення у Придніпровську вирішили аж на 6 локаціях: у дворах на вулицях Електричній, Немировича-Данченка, Агнії Барто, біля будівлі адміністрації Самарського району, у сквері 20-річчя Перемоги. Завершальною локацією стала вулиця Космонавтів.

IMG_0879

«Ми продовжуємо втілювати у життя програму мера Бориса Філатова #Дніпро_квітучий. Прибирати та висаджувати дерева сьогодні виходили мешканці, які виявили бажання озеленювати та покращувати стан своїх дворів і міста загалом. Наразі на вулиці Космонавтів уже чисто, залишилося лише оновити алею. Загалом під час толоки висадили більше ніж 60 дерев і майже 200 кущів», – розказав голова адміністрації Самарського району Юрій Федько.

IMG_0882

Підтримати акцію з озеленення та допомогти у прибиранні вирішив дніпрянин Вадим Рощин: «Разом із дружиною ми долучилися до акції, бо це дає втіху, а також робить наше місто зеленішим. Нові дерева вироблятимуть більше кисню, а це корисно і для нас, і для наших дітей. Дуже добре, що міська влада усіляко цьому сприяє».
Під час толоки 10 квітня у місті висадили понад 2,5 тисячі дерев і кущів. Загалом упродовж проведення акції #Дніпро_квітучий силами міської влади, представників громадськості, екосвідомого бізнесу та небайдужих дніпрян у місті з’явиться понад 10 тисяч нових дерев і кущів.

IMG_0912

Метки: Дніпро-квітучий