«Дніпро – культурна столиця»: місто вшосте влаштовує Міжнародний фестиваль авторської пісні «Облака»

1-3 жовтня в Дніпрі відбудеться VI Міжнародний фестиваль авторської пісні «Облака» ім. О. Галича. Захід організовано в рамках програми міського голови Бориса Філатова «Культурна столиця». До Дніпра з’їдуться виконавці з України, а також Грузії, Вірменії, Казахстану та Ізраїлю.

Спільне фото

«Традиційно фестиваль відкриватимемо біля меморіальної дошки Олександру Галичу на вулиці Старокозацькій, 74. Ця урочиста подія відбудеться 1 жовтня об 11:00. Але перед тим 30 вересня у філармонії буде організовано препаті, де виступатиме чудовий дует – Ольга Качанова та Вадим Козлов з Казахстану. А також на сцені нас радуватиме поет-правдолюб Ігор Іртеньєв. Тож хто не встиг ще зареєструватися на наш фестиваль, у вас є така можливість – зробити це на нашому сайті», – сказав президент Міжнародного фестивалю авторської пісні «Облака» імені Олександра Галича Вадим Гефтер.

Основна частина фестивалю проходитиме на території дитячого оздоровчого табору ім. В. Терешкової (вул. Гаванська, 11).

«Програма фестивалю дуже насичена та цікава. Окрім концертів, проводитимуться творчі майстер-класи, дискусійні панелі, розважальні заходи, пісенний конкурс тощо. Вхід вільний, тому реєструйтеся, приходьте – будемо раді прийняти всіх», – запросила продюсерка фестивалю Вікторія Славінська.

Логістка фестивалю Олена Мережко додала: «На базі відпочинку ми плануємо поселення учасників та гостей заходу, а також організацію харчування. Тому реєстрація необхідна. Також дозволяється проживання на території бази у наметах. Ми очікуємо більш ніж 300 гостей. Усе проходитиме із дотриманням карантинних вимог».

Фінал заходу відбудеться 3 жовтня о 17:00 у Національному центрі аерокосмічної освіти молоді ім. Макарова (просп. Гагаріна, 26). Там проведуть великий завершальний концерт.

Детальну програму шукайте за посиланням: https://dneproblaka.com.ua/ru/programma-festivalya-oblaka-2021