Дніпро готується зустрічати лідера українського ринку сантехніки і плитки

Вже 13 листопада на вулиці Набережна Перемоги, 68А свої двері для покупців відчиняє новий магазин АГРОМАТ.

1

«Плитка і сантехніка: тут і зараз» – під таким девізом АГРОМАТ працює в Україні вже близько 30 років. Сьогодні тут можна знайти все: товари європейських брендів плитки та сантехніки, дизайнерські меблі і аксесуари, освітлення і кухні, а також паркет, камінь, будівельні суміші. Цінова категорія товарів розрахована на будь-який запит покупця.

Тепер АГРОМАТ і в Дніпрі, ми пропонуємо купити все і відразу для проведення ремонту в одному місці.

2

У новому магазині на вулиці Набережна Перемоги, 68А будь-який покупець зможе ознайомитися не тільки з величезним асортиментом товару, а й підібрати колір, фактуру, сумісність матеріалів. Побачити інтер’єр в обсязі допоможе 3D-візуалізація. Не можете знайти на стендах потрібний зразок? Онлайн-каталоги в допомогу – в магазині буде працювати Wi-fi з вільним доступом.

Швидко зорієнтуватися в розмаїтті сантехніки, італійської та іспанської плитки допоможуть професійні менеджери. А як ідеально все скомпонувати і втілити в життя задуми, проконсультують досвідчені дизайнери і архітектор. Не готові забрати обраний товар? Його доставлять за вказаною адресою з підйомом на поверх. При бажанні клієнта може обслуговувати персональний менеджер.

4

Оформити замовлення можна і в онлайн-магазині – https://shop.agromat.ua. Заходьте, вибирайте, замовляйте та забирайте в зручний час за адресою, вулиця Набережна Перемоги, 68А.

Дістатися до нового магазину просто. Логістика максимально зручна – поруч зупинка громадського транспорту.

Велика парковка, відмінний сервіс, зони відпочинку для комфорту покупців – АГРОМАТ завжди максимально полегшує клопоти клієнта.

Приходьте 13 листопада на відкриття першого магазину АГРОМАТ в Дніпрі. Додайте до свого ремонту позитивних емоцій разом з АГРОМАТ.

3 5